Šestýho března dva tisíce deset - Kiss nebo Doors?

6. března 2010 v 13:41 | Tess |  Rape me
Ahoj, lidi...máte se dobře? Já totiž jo! Teda blbost, já se mám blbě. :D Jenom tady kecám kraviny. A žárlím a nemám důvod, a jsem divná a nemám dů... omyl, nejsem divná, ale důvodů mám spousty. :D Nebo možná to bude úplně jinak, ale to radši nechám na vašem svobodném úsudku.
Formína mě donutila napsat Rape me, zlá to žena, že? :D No a protože mi udělala lay (moc krásnej mimochodem), bylo mi taký blbý jí nevyhovět. Neboj, bejbé, kdybych ti to nedlužila, kašlu na tě. :D Nebo to zas asi ne, ale neměla bych výčitky svědomí až takovýho kalibru, že tě tu nechávám, i když moc dobře vím, že ty si, narozdíl ode mě, zábavu vždycky najdeš, a tudíž tě to nemůže tak brát. :D
Mohla bych vám zrekapitulovat, co se stalo v poslední době, kdy jsem vás ignorovala, a vás to samozřejmě strašně "štvalo". :D Ale protože se nic moc nedělo, můj milostný život je stále...hmm, kolik je nula mínus dva?, no a protože je to tady takovej vopruz, budu asi mlet z hladu (ne že bych měla hlad, ted jsem obědvala), aby měla Formí radost a ulevilo se jí, že jsem stále stejný retard jako vždycky, i bez jejího přičinění.
Takže začnu jako vždycky... :D


Článek ve stylu Wendy: Hmm, víte, že je víkend? :D:D Chodíte doma v riflích a namalovaný? :D Já skoro jo, ale dneska jsem to nějak jako nedávala, protože máti je v nemocnici a já musím prát a žehlit a všechny tyhle podobný pičoviny, který jsem v životě nedělala, a tak vím jen tak zhruba, jak na to. :D Takže otcovy tepláky, ve kterých vypadám jako totální hoper a tím si plním svůj sen, že jo :D, krátký černý tílko, který nosím proto, abych, když vidím v zrcadle to velký břicho, tolik nežrala (ne že by to nějak jako pomáhalo), flanelka (abych se v tom zrcadle neviděla, což má tím pádem velkej účinek) atd.
Článek ve stylu Sabči: I když se snažíme nejíst, vůbec to nepomáhá, takže budeme tlustý jak kosatka a vorvaň a podobný zvířata, tolik oblíbený obézníma lidma. :D To nám to bude děsně slušet, nemyslíte? Jo a všímáte si, že už jsem zase přešla do královského pomnožného? :D Děsnej zlozvyk, ty jo. Takže jsme snídali nějakej rohlík a ted jsme obědvali cosi, s čím se patlala ségra celý dopoledne, kdy já jsem musela prát (aniž bych předtím zapla vodu, takže jsem dvě hodiny prala nasucho :D). A bylo to dokonce i k jídlu, dobře...bylo to dost dobrý.
Článek ve stylu Formí: Dneska nebo celkově? :D Který "nic" bude zní víc cool? :D Asi žádný, co? :D Můžu za to, že glameři vymřeli? :D Že pěknejch punkáčů je nedostatek a že prostě, kurva, nežiju na jižní Moravě nebo ve Slezsku? :D:D Ne, nemůžu, a tím pádem jsem v tom naprosto nevinně a můžu to svádět na všelijaký vnější vlivy. Největší krize je, že člověk už ty pěkný lidi ani nepotkává na ulicích atd. Vážně úpadek všeho.

Hmm, takže co byste dál chtěli slyšet? Že už vám to stačí? :D No výborně, aspon mám důvod, proč nepřestávat. Já vím, jsem svině. Tákže začnu asi tím, že jsme se Sabčou pekly dort učitelce na malířák. :D Protože ne, my jí nemůžeme koupit čokoládu a nějakej keramickej sráč jako každej, my prostě musíme být vždycky originální a nepřekonatelný. Takže jsme nakoupily zelený potravinářský barviva, siniminísky, barevný žvejkačky, šlehačku, ovoce v plechovce a daly se do díla. :D Že to "daly se do díla" zní jak píseň dělnickýho hnutí? :D Ale to já jen tak, vůbec si mě nevšímejte. Celýho tohohle článku si nevšímejte, protože já už se zas chovám jak zhulená. Jak posledně na horách, kdy jsem sjížděla na prkně sjezdovku a viděla pouze bílou plochu před sebou, takže jsem si klidně zajela do lesa a vůbec mě to nevzrušovalo. :D Až mě ségra profackovala a já si připlácla hromadu sněhu do ksichtu (Ne že by se na mě lidi divně nečuměli a ne že by neříkali: "Ty vole, to je koks."), tak to pomohlo. O čem jsem to prve mluvila? :D Všímáte si, jak jsem chaotická? :D Jo aha, o tom dortu (jsem to ted musela pracně hledat o pár řádků výše)... No vypadalo to jak drak s neštovicema. :D Bylo to děsně roztomilý a nahoře byla tráva z kokosu (tráva jako tráva, tráva jako trávník byla náplň vevnitř). A dokonce to nebylo otrávený ani hnusný. :D
Tak co dál? Už jste si malovali oči křídovejma pastelama? :D To je tedka moje nová úchylka, je to totiž děsně dobrý a výrazný a ujetý. :D Nejlíp růžovejma. S tím přišla Bára, nemyslete si, že jsem až tak vynelézavá...to já nebyla nikdy. :D
No tohle téma nám moc dlouho nevydrželo, co? :D Co s tím budem dělat? Budeme se bavit o včeličkách. :D O včeličkách a čmeláčkách, kteří jsou hrubě podváděni hnusnýma kytkama, který si asi myslí, kdovíjak to nebude cool, free a in, když budou vypadat jako děsně sexy včeličky a čmeláčci a ty skutečný hmyzí potvory budou pak nadržený a poletí překotně za nima, aby se jako vždycky šíleně zklamaly a letěli ojet další kytku, o který si budou myslet, že si to s ní budou moc rozdat. TY jo, věta na čtyři řádky. :D Radši ji ani nebudu znova číst, protože bych pak zjistila, že je strašně nepřehledná. Každopádně jsem na sebe moc hrdá. :D Proč řeším čmeláčky a včeličky, když jsou to hnusný svině, který píchaj? A nejenom se sebou navzájem, ale ještě i lidi. :D To jsou větší úchyláci než Black. Ten se aspon drží svýho druhu. :D Teda v mých povídkách.
Tak jo, tak jsem si zase napsala pár blbostí. :D Už to stačí vydržet jenom čtvrt hodiny, pak půjdu se Sabčou ven a potom pojedu na koupák. No a přijede sem Baruška se ségry kámoškou, takže bude strašně složitý a strašně nepohodlný se dostat na icq, který jsem Formíně slíbila. :D Holky mě asi zabijou, to bude škoda. :D Ale jo, objevím se tam...sic možná jen na chvíli, ale co bych pro tebe neudělala, lásko. Doufám, že si to čteš, abys viděla, jaký nebezpečenství a oběti pro tebe podstupuju. Musíš si mě ted úplně vážit a milovat mě věčnou láskou, která bude hořet jasný plamenem jako sporáky v Sims2. :D Protože já si taky nikdy nekoupím ten výstražnej koláč, co se připichuje na zeď, a pak mi vždycky shoří ženská a chlap se na ní vysere a nejde prosit smrtku, protože mi nikdy nedojde, co chce dělat, a ten čtvereček mu vždycky škrtnu a pošlu ho na záchod. :D Jsem já to zlá paní. Jo, takže jsme se už zase posunuli úplně jinam, než jsme chtěli. :D Sice si tu jen tak kecám kraviny a žádnej smysl to ani mít nemá...fakt mě šokuje, že i ty zmaty, co vždycky plácá Formína, zní tak oduševněle. :D Normálně bych se za sebe měla stydět. Takovej rozdíl mezi náma je. Sakra, ještě deset minut. O čem tu mám psát deset minut? :D Mně už dochází inspirace. Venku zase sněží jak prase, kdybych neměla jet příští sobotu na hory, (Jé Formí, můžu ti odtamtud zavolat? Určitě budu mít velkou chuť s tebou mluvit.) fakt se naštvu.
Ne že bych toho, nějak moc napsala na to, že už tady sedím asi tři čtvrtě hodiny. :D Píše se třičtvrtě zvlášť nebo dohromady? Nesmějte se, já jsem mimo.
Včera jsem se dívala na My děti ze stanice Zoo, když to všichni tak moc žerou, a Detlef vůbec nebyl hezkej, i když se Sabče a ségře moc líbí. :D Vůbec nevypadá jako správnej feťák...feťáci by měli bejt pěkný. Proč nejsou? :D ASi protože bych pak musela chodit se samejma smažkama a to by bylo divný, protože bych byla v jejich žebříčku hodnot až za herákem...nebo možná ještě dál za LSD, kokainem, extází a podobně.

Ok, tak jdu teda ven. :D Už mě to jakože fakt nebaví. :D A to si ještě formína vzpomněla, že Otherside je moc vtipný a my moc zábavný, takže bychom měly psát. :D Sice to byl můj nápad, ale stejně je to její chyba. :D Už zas na ní všechno svádím, vždycky všechno na všechny svádím. :D Jsem zlá a zbabělá. :D

Mějte se tu dobře, dokonce i tak dobře jako já, protože já se, krom toho, že se mám špatně, mám dobře. A milujte mě, já vás milovat nebudu, ale je dobrý, když někým můžete cloumat, jak se vám zachce. Jak se mně zachce. :D Ahoj lidi, nenávidím vás. :D Tessí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danielka Danielka | 6. března 2010 v 14:21 | Reagovat

Tak takovou kravinu ž sem dlouho nevidla..omg

2 Moss Moss | E-mail | Web | 6. března 2010 v 14:43 | Reagovat

Ježiš bejby tohle je prostě tak... tak Tess! :D Tvou flanelku a teplajzny naprosto chápu. Taky mám jednu (černo-červenou kostkovanou) flanelku a nedám na ni dopustit, momentálně se však promenáduju po domácnosti v mém nejvytahanějším nejbezďáčtějším svetříku (který je TAK vytahaná, že ho mám až po kolena a to jako výbec nepřeháním! :D), takže jsem skoro stejně krásně zanedbaná a vošuntělá, jako bejval drahouš Kurt. I když je teda fakt, že ten by si k mýmu svetříku vzal nějaký krásný rozškubaný a vošlapaný džíny, zatím co já retard pod ním nosím už jen punčochy, protože je to dlouhý jako šaty, a tudíž vypadám jako nějaký retardovaný kurtí páže. A aby toho nebylo málo, zakoupila jsem si taky naprosto retardní brýle a tak... takže jsem už totálně vyretarděná.

Co se jídla týče, taky musím něco shodit do léta ať to nějak vypadá a taky asi začnu šetřit na silikony, protože ten potěšující růst v oněch partiích, který jsem zaznamenala loni touto dobou, se asi jaksi zastavil, bé. Mám já to smutnej život.

Prosimtě... já z jižní Moravy jsem, ale krom pár světlých vyjímek (jako byl ten borec v Brně, co jsem o něm psala v posledním článku) tu taky nějak poslední dobou není co k vidění. Buď krásní hoši vymřeli, nebo se odstěhovali, nebo nejsem tak nadržená, jak jsem bejvala dřív (jo, to bude vono! :D).

Hele pod pojmem zelený dort se mi vybavilo něco uplně jinýho, než jsi tu popsala a popravdě mi bylo trochu divný, jaktože učitelce dáváte dort s trávou... tak zas nic no. :D Ale doufám, že jste ho aspoň vyfotily, já ho chci nutně vidět! :D

Tyjo, pastely vyzkouším, zní to nadějně. Já bych šla do bílejch, ty by musely vypadat dost hustě.

O těch včeličkách a kytičkách mi to tak nějak nedocvaklo v plném rozsahu - víš co, na mě se musí polopaticky a ne přirovnáníma, to je na můj nuzný mozeček moc... ale chápu, že budou asi nějaký milostný problémy. Neboj, u mě je to taky na hovno, pak musíme pokecat.

Část s The Sims mě uplně rozsekala. :D Je to naprosto přesné a výstižné. Já si dokonce zakládám místnosti smrti, kam dám simíka, krb, odeberu dveře a celou místnost zaskládám gaučema, aby mohly hezky od toho krbu chytnout a aby ten simík nemohl utéct a aby přišla jistá smrt. A pak si vyrábím na zahradě hřbitůvky. Je mi pak tak nějak hezky. :D

No jo, feťáci jsou složitý... jako kdybych měla borce na LSD, tak by mi to nijak nevadilo, ale nějakýho perníkaře bych nechtěla teda, fujky. Helejď, voni Detlefa milujou všichni, ale mě taky nikdy extra nebral, takže nejsi sama. Ten mě nechává uplně chladnou teda...

Víš co je nejvtipnější, že ty do mě celej ten rok (Ano, ono už je to fakt tak dlouho! Mě to uplně šokovalo!!!) nepřetržitě hučíš, ať zas něco napíšem a mě se furt nechce a vykrucuje se z toho a zapomínám na to a pak si to přečtu a začne se mi chtít zrovna v době, kdy ty tu vůbec nejseš. :D

Tyjo, já ti stejně tak závidím ten koupák...

3 Tess Tess | 6. března 2010 v 22:15 | Reagovat

Rušíš mě. ONA DE SE MNOU DOMŮ. hned. nechce vidět klepající se hvězdu. mrdne mi.

4 Moss Moss | E-mail | Web | 7. března 2010 v 1:05 | Reagovat

[3]: Drahouši, cos pila? :D Nebo jenom absolutně nechápu, o co tu jde? :D

5 Tess Tess | 7. března 2010 v 18:41 | Reagovat

Né, bejbe, to byla jen Sabča, která, když viděla, že si to čtu, byla moc naštvána a myslela si, že si tu s tebou píšu nebo co a nevěnuju se jí. :D To ona byla úplně výmaz.

6 gilous-dance gilous-dance | Web | 26. března 2010 v 17:17 | Reagovat

ahoj nechtěla bys se zůčastnit velké talentové grafické soutěže u mě ma blogu. gilous-dance.blog.cz
XD

7 Mausinka Mausinka | Web | 27. března 2010 v 20:08 | Reagovat

Ahujky maš mocinky moc krásnej blogís =) mohla bych chte poprosit o jeden hlasek tady pro Mausinku http://rothtomas525.blog.cz/1003/8-kolo-sonb  budu ti moc vdečna a rada ti to oplatím stačí napsat a hlasek bude tvůj =) papíQ
Jestli jsem přehlídla reklami se omlouvám =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama